Yaşam

Bursa’daki uluslararası festivalde Özcan Deniz coşkusu

BURSA (İGFA) – Bursa Büyükşehir Belediyesi adına, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, ATIŞ Şirketler Kümesi ana sponsorluğunda, Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 61.’si düzenlenen 61. Uluslararası Bursa Festival, Doruk Hastaneler Kümesi sponsorluğunda bu akşam ünlü sanatçı Özcan Deniz’i ağırladı. .

Zamansız modüllerini Bursalı müzikseverler için seslendiren Deniz, izleyenleri adeta büyüledi.

‘Yalan?’ Yaptığı müzikle öne çıkan Özcan Deniz, geçtiğimiz günlerde ikinci konserini Bursa’da vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İstanbullu Gelin dizisiyle Bursa’yı tanıtma fırsatı bulduklarını ve çok sayıda turisti film setini görmek için şehre çektiklerini belirten ünlü sanatçı, Bursa’da verdiği konserlerin kendisi için ayrı bir keyif olduğunu söyledi. Bu yıl 61. Uluslararası Bursa Festivali’nde sahne almanın ayrı bir onur olduğunu belirten Deniz, yıllardır devam eden bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür etti.

Muhteşem sahne performansıyla Bursalı hayranlarını büyüleyen ünlü sanatçı, ‘Zorun Ne Benle Aşk’, ‘Aşkın Rengi’ ve ‘Kalp Yarası’ gibi müzikleriyle izleyenleri büyüledi. Tüm müziğini seyircisiyle birlikte seslendiren Özcan Deniz, ‘Derin Duygular’ müziğiyle Açık Hava Tiyatrosu’ndaki coşkuyu doruklara taşıdı. Temponun hiç düşmediği gecede Bursalı müzikseverler konserde en sevilen şarkılarını seslendiren Özcan Deniz’i ayakta alkışladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu