Haber

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, Yozgat’ta saha çalışmalarına başladı

SEYFİ ÇELİKKAYA

Millet İttifakıCumhurbaşkanlığı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek amacıyla kurulan Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin genel bir değerlendirme yaptı. Yozgat‘de saha çalışmasına başladı.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri, YozgatCumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için çalışmalarına başladı. Yozgat İstanbul’daki çalışmalara destek için gelen CHP İstanbul Maltepe Belediye Meclis Üyesi Avukat Yıldız Doğan, Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı seçilmesine katkı sağlamak için daha çok çalışacaklarını söyledi. Doğan, “İstanbul gönüllüleri olarak, Yozgat Kılıçdaroğlu Gönüllülerini desteklemeye geldik. 28 Mayıs seçimlerini heyecanla bekliyoruz, iyi bir fuar olmasını diliyoruz. oyolmak. YozgatTürkiye’ye takviye olmak için geldim ve Yozgatlı olmaktan gurur duyuyorum. Yozgat Klasik sloganımız ‘Yiğitlerin kaynaştığı yer’ bu seçimde yiğit gerekeni yapar, buna da inanıyorum. Umarım iyi bir seçim olur ve aşk her zaman kazanır.”

“YOZGATLILARA TÜRKİYE GERÇEKLERİNİ ANLATMAYA ÇALIŞTIK”

“Gönüllü arkadaşlarımızla sahada olmaya çalıştık, Cumhurbaşkanımıza destek olmaya çalıştık. Yozgatlılara Türkiye gerçeklerini anlatmaya çalıştık, AKP’nin saçmalıklarını, sistemlerini anlatmaya çalıştık, o sistemleri kırmaya çalıştık. Yozgatlılar sayesinde halktan güzel takviyeler geldi.10 gün Kılıçdaroğlu Gönüllüleri kuruldukları günden itibaren ilçelerimizde ve merkezde görev yapıyor, bundan sonra da ilçelerimizde ve genel başkanımız için çalışmaya devam edeceğiz. bundan böyle köyler.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

gorele-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu