Yaşam

İşte Yasemin Kay Allen’ın erkekler estetik ameliyat oluyor sorusuna cevabı!

Oyunculuktaki başarısıyla adından söz ettiren Yasemin Kay Allen, önceki gün görüntülendi. Etiler ziyaretinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gazetecilerle sohbet eden Yasemin Kay Allen, son dönemde ünlüler arasında tanınan erkeklerin estetik yaptırmasını değerlendirdi. Ayrıca oyuncuların kaprisli doğasından da bahsetti.

Yasemin Kay Allen, son dönemde ünlüler arasında tanınan erkeklerin estetik ameliyat olmalarını değerlendirdi.

“Genç kalma şansımız var”

Etiler’de bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken kameraya yakalanan ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları kısa sürede yanıtladı. Başarılı oyunculuk performansıyla herkesi kendine hayran bırakan sevimli oyuncu Allen, şunları söyledi: “Aslında yorum yapmak bana düşmez. “Birkaç nesil öncesine göre daha genç kalmak için birçok fırsatımız var.” yorumlarını yaptı.

“Birkaç nesil öncesine göre daha genç kalmak için birçok fırsatımız var.”

Estetiğin doğru kişiye yapılması gerektiğini belirtti.

Estetik müdahalelerin kişinin istek ve tercihlerine bağlı olduğunu vurgulayarak konuya ilişkin şöyle konuştu: “Bunun sağ elde yapılması gerekiyor ve bence doğru yaşta yapılması da önemli…” Beyazperdede rol aldığı ve pek çok hayran kazandığı projelerle her zaman adından söz ettiren ve gündemde kalan oyuncu, özel hayatının gizli tutulmasına da önem veriyor.

“Her oyuncunun kaprisli olduğunu düşünüyorum.”

“Her oyuncu kaprislidir”

Sadece yurt içinde değil yurt dışında da birçok projede yer alan Allen, oyuncuların duygusal ve zihinsel sağlıklarına bağlı olarak davranışlarında değişiklikler olabileceğini belirtti. Basın mensupları: “Yurtdışındaki oyuncular mı daha kaprisli, yoksa buradaki oyuncular mı daha kaprisli?” soruya, “Her oyuncunun kaprisli olduğunu düşünüyorum. Projeye göre değişeceğini düşünüyorum. Herkesin anlık kaprisleri olabilir. Üzerinde çalıştığınız projeden çok mutlu ya da mutsuz olabilirsiniz. ” o cevapladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu