Haber

Cumhurbaşkanlığı Adayı Kılıçdaroğlu: “Bu ülkede türküleri, türküleri bir arada söyleyeceğimiz günler çok yakın, söz veriyorum”

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Beşiktaş İstanbul’da gençlerle buluştuğu ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın söylediği türküye eşlik ettiği görüntüleri Twitter hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, “Genç başkanlarımız söyledi ben de dayanamadım eşlik ettim. Bu ülkede türküleri, türküleri hep birlikte söyleyeceğimiz günler çok yakın. Söz veriyorum.”

CHP Genel Lideri, Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, dün İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde gençlerle yaptığı görüşmeye ait fotoğrafları dün Twitter hesabından paylaştı. Gençlerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu’na konuşma konulu programda Beşiktaş Belediye Başkanı Dilek Akpolat ve Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel eşlik etti.

Kılıçdaroğlu bugün aynı programın bir başka görüntüsünü de Twitter hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, “Genç başkanlarımız söyledi, ben dayanamadım, ben de eşlik ettim. Bu ülkede türküleri, türküleri bir arada söyleyeceğimiz günler çok yakın. Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat’ın söylediği türküye Kılıçdaroğlu’nun eşlik ettiği görüldü.

Kaynak: ANKA / Güncel

habersultanhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu