Haber

Bursa’nın esenliğini görüştüler

BURSA (İGFA) – Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile uyum içinde Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, zabıta teşkilatı kapsamındaki kıyılardaki işgaller, hurdacılar, seyyar satıcılar, usulsüz çadırlar, karşılığında verilen yerler masaya yatırıldı. işgal için, sokak hayvanları, hurda araçlar ve şehir içi tır, tır. , karavan park etme bahislerini tartıştı.

Polislerin görev ve sorumluluklarının birebir olduğunu, yerel kolluk kuvvetleri olduklarını hatırlatan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Sadık Kibar, “Kuyu için ne gerekiyorsa yapıyoruz. -insanların varlığı, huzuru ve sağlığı. Sahada aksiliklerle mücadele ediyoruz. Bu nedenle sorumluluklarımız, amaçlarımız ve hedeflerimiz birebirdir. Birlik içinde misyonlarımızda nasıl başarılı olabiliriz? Şehrimize nasıl katkıda bulunabiliriz? Vatandaşlarımızın huzurunu nasıl sağlayabiliriz? Bunlar her zaman amacımız, önceliğimiz olmuştur. Görev ve sorumluluklarımız ağır. İlçe zabıta teşkilatlarımızla karşılıklı olarak uzlaşıp uyumu sağlıyoruz. Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören zabıta teşkilatına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından 17 ilçe emniyet müdürlüğü hizmet sunarken yaşadıkları zorlukları ve analiz önerilerini masaya yatırdı.

haber-cildir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu