Yaşam

Bengü Doğal Haliyle Dikkatleri Çekti

Sahnelerin başarılı isimlerinden Bengü, geçtiğimiz gün Güçlü AVM’de objektiflere yansıdı. İş adamı Selim Selimoğlu ile mutlu bir evliliği olan 2 çocuk annesi 43 yaşındaki müzisyen Bengü, doğal hali ile dikkatleri üzerine çekti. Detaylar burada;

“Biz Çok Aşığız”

Mutlu bir birliktelik yaşayan Bengü ve Selim Selimoğlu, 2019’da kızları Zeynep’i ve geçen yıl Kasım ayında ikinci çocukları Selim’i kucaklarına aldı. Yoğun sahne programıyla adından söz ettiren Bengü, iş dışındaki tüm zamanını kızı ve oğluyla geçiriyor. Yaz boyunca çocuklarıyla yakından ilgilenen ünlü isim, tatil için İzmir’e gitti. Çocuklarıyla birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran ünlü şarkıcı, bu anları da takipçileriyle paylaştı. Küçük oğluyla meydanda kucaklaşan Bengü; “Biz çok aşığız” notunu düşürdü. Kızı Zeynep’in kardeşine sarıldığı anları da yayınlayan ünlü isim, paylaşımına mavi kalp ve nazar boncuğu emojisi koymuştu.

“Ben çocuklarımın annesiyim”

Sosyal medyada aile pozları yayınlayan ünlü isimden zaman zaman yeni bir paylaşım geldi. Oğlu Selim doğduğunda çekilen bu fotoğrafı yayınlayan 43 yaşındaki müzisyen, “Sen kimsin?” Bana sorun, ‘Ben çocuklarımın annesiyim’ diyeceğim’ notunu düşürdü.

Eşiyle tanışma hikayesini anlattı

Öte yandan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda TV8’de yayınlanan ‘Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa’ programına konuk olmuştu. Eşiyle nasıl tanıştığını anlatan Bengü, daha önce “DM’den eşim Selim’e yürüdüm” sözlerinin şakadan ibaret olduğunu belirtmişti:

Selim ile yıllar önce aynı ortamda bir araya geldik ve bunu ikimiz de sonradan hatırladık. Selim önceden hatırlıyordu. Bunun biraz da kader olduğuna inanıyorum. Kenan vokal yaparken ben Maçka’da bir yerde sahnedeydim. O da ortak arkadaşlarımızla geldi. Orada o saniyeyi yaşıyorsun ama o kadar kalıyor. Böyle bir şeydi. Sonrasında ortak arkadaşımız Eda nikah şahidimiz bile oldu. Onu Eda’nın yanında görünce ilk Selim’i takip ettim. Ve bu benim hayatımda yaptığım türden bir şey, ekibimde ‘Hanımefendi’ derlerdi dedim. Bengü, Selim’ diye birini takip etti ama ben takip ettim çünkü bir şey olduğunu biliyorum, kendimi tutamıyorum. Selim sabah işe giderken görmüş ve fan sayfası zannetmiş. Oradan bir cümle girdim Selim’e “Kusura bakmayın takip ettim ama umarım rahatsız olmamışsınızdır. Ben de Eda’ya sizi bir yerden tanıdığımı söyledim, açıklama yazdım. O da ‘İstersen gel’ dedi. Bu konuşmayı mesaj yerine telefonla konuşalım’ dedi ve bana telefon numarasını yazdı.Sonra 15 gün utandığımdan mesaj atamadım.Sonra tekrar görüştük.

Bengü Doğal Haliyle Dikkatleri Çekti

Yılbaşı için alışverişe çıktığını belirten Bengü, “Yılbaşı için erkenden alışverişe çıktım. Sahne ve konser çalışmalarımız devam ediyor. Bugün böyle bir vaktim olduğu için değerlendirmek istedim.”

Yeni yılı sahnede karşılayacağını belirten ünlü müzisyen, “Yılbaşı sahnemiz Kars Sarıkamış’ta olacak. Herkese şimdiden iyi bir yıl diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu